Tel: +48 730 001 319 | Mail: biuro@rainar.euSystemy wentylacji

Firma RAINAR wykonuje systemy wentylacji mechanicznej (nawiewno-wywiewnej) wszędzie tam gdzie wymagana jest odpowiednia wymiana powietrza: garaże podziemne, hale produkcyjne, sale gimnastyczne, kuchnie restauracyjne itp.

Budujemy instalacje wentylacyjne bazując na dokumentacji projektowej od inwestora lub na podstawie własnych projektów przygotowanych wg założeń i wymagań klienta.

Zapewniamy obsługę serwisową w ramach gwarancji zainstalowanych urządzeń, jak i coroczną obsługę konserwacyjną.


Wykonujemy wentylacje domków jednorodzinnych z rekuperacją czyli odzyskiem ciepła. Świeże powietrze wprowadzane do pomieszczeń jest ogrzewane w krzyżowym wymienniku ciepła przez powietrze wyrzucane.

Oferujemy nowoczesne rekuperatory o wysokiej sprawności dochodzącej nawet do 90%. Kanały rozprowadzające powietrze po domu są pokryte materiałami izolacyjnymi zapobiegającymi stratom ciepła. Centrale wentylacyjne wyposażamy w prostą regulację stopniową albo w zaawansowane panele sterujące z programowaniem pracy zależnie od pory dnia i tygodnia.Instalujemy pojedyncze elementy wentylacji i przewietrzania takie jak:

Pasma świetlne tzw. świetliki dachowe
Nagrzewnice powietrza
Okapy stanowiskowe
Kurtyny powietrzne
Bramy wahadłowe


  • Szybkie ofertowanie
    Proces ofertowania dla naszych klientów jest optymalny pod kątem zawartości merytorycznej i czasu oczekiwania na gotową ofertę.

  • Wsparcie techniczne Naszym klientom oferujemy stałe wsparcie techniczne. Służymy szerokim zakresem możliwości diagnostycznych i fachowym doradztwem.

  • Praca u nas
    Proponujemy atrakcyjną pracę w młodymi i stale rozwijającym się zespole pracowników.


NewsLetter Sign Up !

Please enter your Email and Name to join.

Digital Newsletter

To unsubsribe please click here ».