Tel: +48 730 001 319 | Mail: biuro@rainar.euStanowiska robocze

Firma RAINAR wykonuje stanowiska robocze, montażowe, kontrolne itd. na bazie naszych modułowych stołów warsztatowych lub wg indywidualnych ustaleń z klientem. Stanowiska mogą być wyposażone w dowolny osprzęt dodatkowy jak np. oświetlenie, złącza pneumatyczne, podnośniki, monitory itp..

Solidny stół warsztatowy SW-1.5M sprawdzi się na stanowisku w warsztatcie mechanicznym, na stanowisku montażowym, kontrolnym lub po prostu w garażu.

Konstrukcja wykonana z profili stalowych, spawana i skręcana. Blat 27mm ze sklejki antypoślizgowej możemy pokryć blachą nierdzewną lub matą gumową.Transport wewnętrzny

Wykonujemy elementy transportu wewnętrznego takie jak przenośniki rolkowe, wózki transportowe, stoły rolkowe i kulowe. Możemy zaprojektować i wykonać linię transportową do przenoszenia pojemników, pudeł czy innych opakowań.

Przenośnik rolkowy R-1M w wykonaniu ciężkim, udźwig 400 kg. Zwarta i mocna konstrukcja transportera pozwala wykorzystać go do przenoszenia ciężkich przedmiotów jak np. profile stalowe na wejściu do piły.


  • Szybkie ofertowanie
    Proces ofertowania dla naszych klientów jest optymalny pod kątem zawartości merytorycznej i czasu oczekiwania na gotową ofertę.

  • Wsparcie techniczne Naszym klientom oferujemy stałe wsparcie techniczne. Służymy szerokim zakresem możliwości diagnostycznych i fachowym doradztwem.

  • Praca u nas
    Proponujemy atrakcyjną pracę w młodymi i stale rozwijającym się zespole pracowników.


NewsLetter Sign Up !

Please enter your Email and Name to join.

Digital Newsletter

To unsubsribe please click here ».